Категорія
Картина дня
Дата

Це не втягування країн НАТО у війну – у війну вже всі давно втягнуті. І втягнуті не Україною – Зеленський іноземним ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю виданням CNN і Reuters. Forbes публікує головні тези

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

 • Війна в Україні – це війна за цінності, життя, демократію, свободу. Такі речі дуже складно зрозуміти, поки це не відбувається тут, у людини вдома чи у сусіда.
 • Ми готувалися до всього. Але коли ти готуєшся заздалегідь, не обов’язково готувати твого ворога до твоєї реакції. Тому мені дуже не подобалася ситуація, що ми повинні ризикувати всім. Тобто, казати: «Ми готуємося, тут будемо діяти ось так, у нас є шість варіантів оборони нашої держави».
 • Я вважаю, що лідери повинні підтримувати демократичні держави світу, які хочуть підтримувати такі принципи своєю допомогою. Допомога – це дуже потужна історія. Що стосується закритого неба, воно дуже допомогло.
 • Це не втягування країн НАТО у війну. У війну вже всі давно втягнуті. І втягнуті не Україною. Втягнуті Росією у даному випадку.
 • Якщо Україна паде, далі ці (російські. – Ред.) війська будуть на кордонах ваших країн-членів НАТО. На кордоні Литви, Польщі тощо.
 • Сьогодні було бомбардування Харкова. Дві крилаті ракети на площу Свободи та державну адміністрацію в центрі Харкова. Тільки що офіційна заява Генштабу РФ про те, що буде нанесено ракетний удар по одній із будівель Служби безпеки України. Служба безпеки України знаходиться на вулиці Володимирській, через 200 метрів – Софія Київська. Це також військова інфраструктура? Для всіх людей, не тільки для християнського світу, це святиня. А люди просто б’ють ракетними ударами в старий Київ, у серце Київської Русі.
 • Про переговори. Треба зробити хоча б якісь натяки на те, що буде повне припинення вогню. Ти не можеш сідати (за стіл переговорів. – Ред.), коли навколо літаки і йде бомбардування. В тебе зовсім різні позиції, ти хочеш просто тиснути, ти не хочеш домовлятися. Ми про діалог. Вважаю, треба припинити хоча б бомбардування і після цього сісти за стіл перемовин.
 • Ми готові говорити про гарантії безпеки для України. Це залежить від наших партнерів.
 • Що це значить? Ми маємо територіальну цілісність. Наші кордони захищені. У нас є особливі стосунки з усіма сусідами. Ми в повній безпеці.
 • Ми не утримуємось, ми боремось. А боротися ця нація буде до кінця свого життя. Питання вже не в нас. Їх сюди послали вбивати і вмирати. Тому ми й сильніші тут, на своїй землі.
 • Треба садити президента Росії за стіл перемовин, поки ще з ним готові сісти за стіл перемовин.

Forbes Україна цілодобово веде хроніку війни з Росією на своєму сайті. Також слідкуйте за оперативними новинами у нашому каналі в Telegram.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні