Dragon Capital, Томаш Фіала /надано IRONMAN
Категорія
Лідерство
Дата

Улюблена книга – Financial Times. Як Томаш Фіала створив інвесткомпанію з $1 млрд активів і чому він полюбив Ironman. Правила бізнесу засновника Dragon Capital

Томаш Фіала. Ironman. У бізнесі, як у спорті: змагаєшся із конкурентами. Головний приз – перше місце і найбільша частка на своєму ринку. Фіала – серед лідерів на ринках, де присутній Dragon Capital Фото надано IRONMAN

За два роки після початку повномасштабної війни засновник інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала знову готовий купувати. Якими правилами він керується в бізнесі

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

У 2023‐му Томаш Фіала, 49, став переможцем премії Forbes «Підприємець року» у категорії «Антикрихкість». Ця нагорода вручається підприємцям за стійкість їхнього бізнесу у складні часи. Проте сам бізнесмен не перебільшує власні заслуги. «Головний фактор антикрихкості для всього українського бізнесу – ЗСУ», – каже Фіала.

Зараз у інвесткомпанії Фіали Dragon Capital близько 50 інвестицій. Вартість активів під управлінням сягає $1 млрд. Dragon – один із найбільших рантьє в країні: володіє портфелем комерційної нерухомості площею 640 000 кв. м. У нього входять шість торгових та 11 офісних центрів, а також 10 логістичних комплексів.

Є в інвестпортфелі і банк – «Юнекс» та низка виробничих компаній – від Карлівського заводу машинобудування до виробництва мінеральної води «Трускавецька». Dragon володіє найбільшими за охопленням медіагрупами – «Українська правда» та NV.

Якими правилами бізнесу керується Фіала?

Пряма мова скорочена та відредагована для зрозумілості.

Мені подобається свобода. Гроші відкривають більше можливостей бути вільним. До 1989 року в Чехословаччині було неважливо, яка в тебе кар’єра, якщо ти не був членом Комуністичної партії. Всі заробляли приблизно однаково.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні