Мустафа Найєм, Денис Шмигаль /колаж Анастасія Левицька
Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Мільярди на енергозахист. Мустафа Найєм звільняється з посади голови Агентства відновлення. Через що він посварився з прем’єром Шмигалем

5 хв читання

колаж Анастасія Левицька

Мустафа Найєм звільнився через зменшення бюджету Агентства відновлення, зарплат та саботаж з боку уряду. Альтернативна версія – Найєм уникає звіту про кошти, витрачені на захист енергооб’єктів. Яка реальна причина та що тепер буде з Агентством відновлення?

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

За день до початку міжнародної конференції з відновлення URC 2024 в Берліні голова Агентства відновлення та інфраструктурних проєктів Мустафа Найєм написав заяву про звільнення. «Рішення прийняв самостійно через системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати свої повноваження», – пояснив він у Facebook.

За словами Найєма, гучному звільненню передували мінімум три причини, з якими очолюване ним Агентство почало стикатись із листопада 2023-го.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні