Категорія
Гроші
Дата

Податкова євроінтеграція. Марченко та Гетманцев вперше прокоментували Нацстратегію доходів до 2030 року. Які у них плани на прибутки бізнесу, «спрощенку», ПДФО та «Дія.City»

Данило Гетманцев і Сергій Марченко /колаж Анастасія Решетнік

Данило Гетманцев і Сергій Марченко Фото колаж Анастасія Решетнік

Великі плани уряду з реформування податкової системи, описані у Нацстратегії доходів, зумовлені не лише потребою більше наповнювати держбюджет. Це також умова на шляху до вступу до Євросоюзу. Що це означає для платників податків в Україні? Деталі вперше відкрили міністр фінансів Сергій Марченко та голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Національна стратегія доходів до 2030 року, оприлюднена урядом наприкінці грудня, не могла не викликати бурхливої реакції підприємців та експертів з податків.

Суттєва реформа спрощеної системи, ймовірна відмова від «Дія.City», посилення контролю за доходами фізосіб, зміни в оподаткуванні нерухомості, про які йдеться у документі, стосуються чи не кожного українця.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні