Категорія
Новини
Дата

Аеропорт «Бориспіль» втратив 3,5 млрд грн доходів, Укрпошта – 500 млн грн – Мінінфраструктури

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» за час війни втратив 3,5 млрд грн доходів, Укрпошта – понад 500 млн грн, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков за результатами зустрічі з керівництвом держкомпаній.

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Усі процеси в «Борисполі» координуються зі Збройними силами України. За попередніми підрахунками, втрати аеропорту за місяць війни становлять 3,5 млрд грн, написав Кубраков у Facebook.
  • Укрпошта за перший місяць війни втратила понад 500 млн грн доходів. Основне падіння припало на письмову кореспонденцію, яка майже припинилася. Падіння імпорту склало 85%, експорту – 65%, внутрішні відправлення посилок скоротилися на 80%.
  • Наразі внутрішні та експортні відправлення показують позитивну динаміку. Українці повертаються та сплачують комунальні платежі, підтримуючи інфраструктурні компанії, зазначив Кубраков.

Контекст

Місяць війни Україні обходиться близько $10 млрд, заявили раніше в Мінфіні.

На 1 квітня сума збитків для інфраструктури України вже сягнула понад $68,2 млрд або майже 2 трлн грн. Загальні втрати, завдані в ході війни, становлять $564–$600 млрд, підрахував проєкт «Росія заплатить».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні