Категорія
Новини
Дата

Аеропорт «Бориспіль» втратив 3,5 млрд грн доходів, Укрпошта – 500 млн грн – Мінінфраструктури

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» за час війни втратив 3,5 млрд грн доходів, Укрпошта – понад 500 млн грн, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков за результатами зустрічі з керівництвом держкомпаній.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Усі процеси в «Борисполі» координуються зі Збройними силами України. За попередніми підрахунками, втрати аеропорту за місяць війни становлять 3,5 млрд грн, написав Кубраков у Facebook.
  • Укрпошта за перший місяць війни втратила понад 500 млн грн доходів. Основне падіння припало на письмову кореспонденцію, яка майже припинилася. Падіння імпорту склало 85%, експорту – 65%, внутрішні відправлення посилок скоротилися на 80%.
  • Наразі внутрішні та експортні відправлення показують позитивну динаміку. Українці повертаються та сплачують комунальні платежі, підтримуючи інфраструктурні компанії, зазначив Кубраков.

Контекст

Місяць війни Україні обходиться близько $10 млрд, заявили раніше в Мінфіні.

На 1 квітня сума збитків для інфраструктури України вже сягнула понад $68,2 млрд або майже 2 трлн грн. Загальні втрати, завдані в ході війни, становлять $564–$600 млрд, підрахував проєкт «Росія заплатить».

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні