фото: Airbnb
Категорія
Новини
Дата

Airbnb запропонує гостям провести ніч у паризькому палаці Гарньє в стилі «Привида опери» (фото)

фото: Airbnb

1 березня Airbnb відкриє можливість забронювати ніч на двох у паризькому оперному театрі Гарньє, вперше одну з театральних лож там перетворили на розкішну спальню з видом на зал та сцену, повідомляє сервіс. Проживання можна забронювати на 16 липня, одна ніч коштуватиме €37 на честь номера Почесної ложі. 

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Згідно з повідомленням, вперше один із найексклюзивніших приватних оглядових майданчиків у театрі перетворений на спальню, де гості зможуть провести ніч, також можна «поблукати» залами культової будівлі, у тому числі відвідати справжнє підземне озеро, дім Фантома, описаний у романі «Привид опери» Гастона Леру.
Airbnb запропонує гостям провести ніч у паризькому палаці Гарньє в стилі «Привида опери» (фото) /Фото 1

фото: Airbnb

Airbnb запропонує гостям провести ніч у паризькому палаці Гарньє в стилі «Привида опери» (фото) /Фото 2

фото: Airbnb

Airbnb запропонує гостям провести ніч у паризькому палаці Гарньє в стилі «Привида опери» (фото) /Фото 3

фото: Airbnb

Airbnb запропонує гостям провести ніч у паризькому палаці Гарньє в стилі «Привида опери» (фото) /Фото 4

фото: Airbnb

Airbnb запропонує гостям провести ніч у паризькому палаці Гарньє в стилі «Привида опери» (фото) /Фото 5

фото: Airbnb

Airbnb запропонує гостям провести ніч у паризькому палаці Гарньє в стилі «Привида опери» (фото) /Фото 6

фото: Airbnb

Попередній слайд
Наступний слайд
  • «Класична історія мого прадіда багато років надихала багатьох людей. Це ідеальний час, щоб вшанувати його памʼять і запросити «фанів» у знамениту обстановку його улюбленого роману, щоб залишитися там раз у житті», – сказала правнучка французького письменника Веронік Леру.
  • Вечір у Палаці Гарньє – одна з пропозицій Airbnb, яка покликана відродити історичний туризм в Європі.
  • Щоб оформити бронювання, гість повинен мати перевірений профіль Airbnb, хороший послужний список на платформі та бути старшим 18 років. 

Контекст

Париж посів перше місце у світі за внеском туризму в економіку, свідчить рейтинг обʼєднання «Всесвітня рада з туризму та подорожей» (WTTC). У 2022 році інтерес туристів повернувся до великих міст, зазначають автори дослідження. У 2022-му внесок Парижа в економіку за рахунок туризму сягнув майже $36 млрд. Другу сходинку посів Пекін ($33 млрд), на третьому місці – Орландо ($31 млрд). 

Автори дослідження зазначають, що до 2032 року лідерами рейтингу стануть китайські міста – перше та друге місця займуть Пекін і Шанхай, а Париж переміститься на третє місце. 

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні