Категорія
Новини
Дата

Американські хедж-фонди заблокували активи Абрамовича – WSJ

Низка американських хедж-фондів з інвестиціями від російського олігарха Романа Абрамовича отримали розпорядження заморозити його активи, пише The Wall Street Journal. Це сталося після запровадження санкцій проти бізнесмена британським урядом.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Рахунки, що належать Абрамовичу, зараз заблоковані для транзакцій, викупи або платежі не можуть бути здійснені, а підписки або внески не можуть бути прийняті, йдеться у повідомленні від адміністратора фонду SS&C Globe Op для однієї з фірм.
  • SS&C слідкує за отриманням рекомендацій від Мінфіну Великої Британії та регулятора CIMA. 
  • Розпорядження про блокування рахунків Абрамовича з великою ймовірністю покладе край його недавнім спробам продати частки у багатьох хедж-фондах, кажуть співрозмовники видання. 

Контекст

Уряд Великої Британії оголосив про санкції щодо семи осіб, включно з Романом Абрамовичем. Обмеження, зокрема, торкнулися функціонування футбольного клубу «Челсі», власником якого є Абрамович.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні