Категорія
Новини
Дата

Ілон Маск став продавцем парфумів. Мільярдер рекламує продукт із запахом паленого волосся

Гендиректор Tesla Ілон Маск оголосив у Twitter, що він продає парфуми за $100, які пахнуть паленим волоссям, пише The Wall Street Journal. За кілька годин він додав, що продав уже 20 000 флаконів.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • «З таким іменем, як моє, потрапити до парфумерного бізнесу було неминуче – чому я взагалі так довго опирався?» – написав Маск. Пізніше він додав: «Не можу дочекатися завтрашніх повідомлень у ЗМІ про продаж спаленого волосся на $1 млн. Мільярдер навіть змінив статус у своєму Twitter на «Продавець парфумерії».
  • Парфуми Burnt Hair продаються на сайті його компанії Boring Co. Очікується, що постачання продукту розпочнеться на початку наступного року. 
  • «Будь ласка, купіть мій парфум, щоб я міг купити Twitter», – написав Маск у твіттері.
  • Маск не сказав, як і де будуть виготовляти парфуми. Представники Boring Co. і Tesla не відповіли на прохання прокоментувати анонс мільярдера. 

Контекст

Маск раніше заявляв, що Boring невдовзі представить чоловічий аромат, який допоможе людині «виділитися з натовпу».

Компанії Маска раніше вже продавали не пов’язані з їх діяльністю речі, зокрема текілу та шорти Tesla, вогнемет Boring Co.

Минулого тижня Маск заявив, що планує завершити угоду про придбання Twitter, за умови, що угода зможе забезпечити боргове фінансування. Це стало поворотним моментом для Маска, який кілька місяців позивався до Twitter, намагаючись вийти з угоди. Він стверджував, що Twitter серед іншого спотворив кількість реальних користувачів на своїй платформі.

6 жовтня суд штату Делавер зупинив судовий позов Twitter проти Маска напередодні чергового засідання, давши мільярдеру час профінансувати покупку соцмережі за $44 млрд.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні