Категорія
Новини
Дата

Італія запровадила дозвіл на річне проживання для біженців з України

Уряд Італії запровадив для біженців з України дозвіл на проживання терміном на один рік. Відповідний указ підписав премʼєрміністр Італії Маріо Драгі, пише Euractiv.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Біженці з України отримають доступ до медичного обслуговування, ринку праці, освіти та ряду соціальних пільг, йдеться у документі.
  • Дозвіл на проживання українцям видаватимуть поліцейські управління.
  • Керівник цивільного захисту Фабриціо Курсіо також підписав контракт зі спецфондом, який передбачає щомісячний внесок у €300 на кожного біженця з України протягом максимум трьох місяців.
  • Указ слідує за рішенням саміту Європейської ради щодо режиму тимчасового захисту. Йдеться про громадян України та третіх країн, які користуються міжнародним захистом, а також членів їхніх сімей, пише видання.

Контекст

У березні глава зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель закликав мобілізувати «всі ресурси» Євросоюзу, щоб допомогти країнам, які приймають біженців з України, включаючи сусідні Польщу та Румунію. За його оцінкою, ЄС зможе прийняти до 5 млн українських біженців, якщо російські бомбардування України продовжаться.

Під час зустрічі президента США Джо Байдена з європейськими лідерами у Брюсселі обговорювалося, що США планують прийняти до 100 000 українців, які втікають від війни.

28 березня міністри внутрішніх справ ЄС обговорили в Брюсселі спільну політику щодо біженців з України.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні