Категорія
Новини
Дата

McDonaldʼs призупинить роботу ресторанів в РФ з 14 березня. Російський офіс працюватиме й надалі

Попри заяви про тимчасове закриття, McDonaldʼs зупинить роботу своїх ресторанів з 14 березня, повідомляє російський Інтерфакс. Компанія виплачуватиме зарплати і зобовʼязання на загальну суму до $50 млн щомісячно.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Попри закриття ресторанів, офіс McDonaldʼs та благодійний фонд «Дім Рональда Макдональда» буде далі працювати в Росії.
  • «На жаль, наразі McDonaldʼs в Росії не може гарантувати безперебійну роботу основних напрямків, підтримку ключового асортименту у підприємствах мережі та високі стандарти якості, до яких звикли гості», – написала компанія у своєму прессрелізі.
  • Всі працівники на корпоративних підприємствах і франшизних точках компаній будуть далі отримувати повну зарплату, яка базована на середньомісячному доході. Компанія збереже співробітникам соціальні пільги та гарантії.
  • McDonaldʼs також буде підтримувати постачальників, які мають труднощі через тимчасову призупинку роботи в Росії. Компанія далі буде виплачувати зобовʼязання орендодавцям і постачальникам.
  • Компанія хоче також використати тимчасово закриті приміщення для організації центрів волонтерської підтримки, підтримувати волонтерську діяльність співробітників і гостей. Гостям нададуть бали лояльності, які можна буде потім використати для покупки продуктів.

Контекст

У McDonaldʼs в Росії працює більше 62 000 людей, і приблизно 100 000 працює на підприємствах постачальників. Раніше McDonald’s повідомила про тимчасове закриття 850 ресторанів у Росії.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні