Категорія
Новини
Дата

McDonaldʼs призупинить роботу ресторанів в РФ з 14 березня. Російський офіс працюватиме й надалі

1 хв читання

Попри заяви про тимчасове закриття, McDonaldʼs зупинить роботу своїх ресторанів з 14 березня, повідомляє російський Інтерфакс. Компанія виплачуватиме зарплати і зобовʼязання на загальну суму до $50 млн щомісячно.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Попри закриття ресторанів, офіс McDonaldʼs та благодійний фонд «Дім Рональда Макдональда» буде далі працювати в Росії.
  • «На жаль, наразі McDonaldʼs в Росії не може гарантувати безперебійну роботу основних напрямків, підтримку ключового асортименту у підприємствах мережі та високі стандарти якості, до яких звикли гості», – написала компанія у своєму прессрелізі.
  • Всі працівники на корпоративних підприємствах і франшизних точках компаній будуть далі отримувати повну зарплату, яка базована на середньомісячному доході. Компанія збереже співробітникам соціальні пільги та гарантії.
  • McDonaldʼs також буде підтримувати постачальників, які мають труднощі через тимчасову призупинку роботи в Росії. Компанія далі буде виплачувати зобовʼязання орендодавцям і постачальникам.
  • Компанія хоче також використати тимчасово закриті приміщення для організації центрів волонтерської підтримки, підтримувати волонтерську діяльність співробітників і гостей. Гостям нададуть бали лояльності, які можна буде потім використати для покупки продуктів.

Контекст

У McDonaldʼs в Росії працює більше 62 000 людей, і приблизно 100 000 працює на підприємствах постачальників. Раніше McDonald’s повідомила про тимчасове закриття 850 ресторанів у Росії.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні