Категорія
Новини
Дата

McDonaldʼs призупинить роботу ресторанів в РФ з 14 березня. Російський офіс працюватиме й надалі

Попри заяви про тимчасове закриття, McDonaldʼs зупинить роботу своїх ресторанів з 14 березня, повідомляє російський Інтерфакс. Компанія виплачуватиме зарплати і зобовʼязання на загальну суму до $50 млн щомісячно.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Попри закриття ресторанів, офіс McDonaldʼs та благодійний фонд «Дім Рональда Макдональда» буде далі працювати в Росії.
  • «На жаль, наразі McDonaldʼs в Росії не може гарантувати безперебійну роботу основних напрямків, підтримку ключового асортименту у підприємствах мережі та високі стандарти якості, до яких звикли гості», – написала компанія у своєму прессрелізі.
  • Всі працівники на корпоративних підприємствах і франшизних точках компаній будуть далі отримувати повну зарплату, яка базована на середньомісячному доході. Компанія збереже співробітникам соціальні пільги та гарантії.
  • McDonaldʼs також буде підтримувати постачальників, які мають труднощі через тимчасову призупинку роботи в Росії. Компанія далі буде виплачувати зобовʼязання орендодавцям і постачальникам.
  • Компанія хоче також використати тимчасово закриті приміщення для організації центрів волонтерської підтримки, підтримувати волонтерську діяльність співробітників і гостей. Гостям нададуть бали лояльності, які можна буде потім використати для покупки продуктів.

Контекст

У McDonaldʼs в Росії працює більше 62 000 людей, і приблизно 100 000 працює на підприємствах постачальників. Раніше McDonald’s повідомила про тимчасове закриття 850 ресторанів у Росії.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні