Категорія
Новини
Дата

Meta готується до повільного зростання в другому півріччі й призупинення найму — Reuters

Материнська компанія Facebook — Meta — готується до важкого другого півріччя, у якому очікує посилення макроекономічного тиску, проблемами з конфіденційністю даних на її рекламній платформі. Про це свідчить внутрішній документ компанії, який опублікувала Reuters.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Компанія повинна безжалісно розставляти пріоритети та зробити управлінські команди більш економічними, агресивними та ефективними», — зазначив Chief Product Officer Meta Кріс Кокс у документі, який було опубліковано на внутрішньому форумі компанії Workplace.
  • Кокс також додав, що компанія повинна підготуватися до роботи в ситуації повільного зростання, де командам не варто буде розраховувати на приплив нових розробників та більші бюджети.
  • Meta не відповіла на запит Reuters.

Контекст

Міжнародні технологічні компанії масово скорочують працівників — Netflix, Klarna, Redfin та ін. Перший великий раунд звільнень у Netflix пройшов у травні 2022 року. Тоді без роботи залишилося 150 осіб із основного штату та кілька десятків найманих працівників. У червні вона звільнила ще близько 300 співробітників через повільне зростання виторгу. Усього у компанії працюють близько 11 000 працівників по всьому світу.

Раніше Ілон Маск заявив, що Tesla планує скоротити 10% співробітників на тлі занепокоєння щодо ситуації у глобальній економіці. Маск уточнив, що звільнення не торкнуться працівників на виробництві електромобілів та акумуляторів, а також сонячних панелей. У червні компанія закрила один з офісів у Кремнієвій долині та звільнила близько 200 співробітників. 

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні