Категорія
Новини
Дата

«Мотор Січ» відкриває представництво в Туреччині – посол

У Анкарі з’явилося представництво «Мотор Січі», повідомив посол України в Туреччині Василь Боднар в інтервʼю «Укрінформ». За його словами, цей офіс мав би запрацювати на зміцнення зв’язків та співпраці.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • «Приміщення для представництва обрали ще у першій половині року й зробили вони це з розрахунку на стратегічну співпрацю саме з Туреччиною. Цей офіс мав би запрацювати на зміцнення зв’язків та співпраці», – сказав він.
  • Посол додав, що турецький ринок і для «Мотор Січі», і для інших підприємств української оборонної галузі є привабливим. 
  • «Сподіваюся, що нове керівництво компанії відстоюватиме проукраїнські позиції та матиме більше можливостей для реалізації проєктів на благо України та в інтересах її оборони», – зазначив Боднар.

Контекст

У жовтні 2022 року президента підприємства Вʼячеслава Богуслаєва затримала контррозвідка СБУ. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до РФ.

Слідство заявляє, що посадовці діяли у змові з наближеними до Кремля представниками російської корпорації «Ростех», яка є одним із головних виробників озброєнь для російської армії.

6 листопада пʼять великих промислових підприємств, зокрема «Мотор Січ», примусово були переведені в державну власність під управління Міноборони. Згодом Міністерство оборони призначило нове керівництво ПАТ «Мотор Січ», очолив підприємство Олексій Нікіфоров.

 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні