Категорія
Новини
Дата

«Мотор Січ» відкриває представництво в Туреччині – посол

У Анкарі з’явилося представництво «Мотор Січі», повідомив посол України в Туреччині Василь Боднар в інтервʼю «Укрінформ». За його словами, цей офіс мав би запрацювати на зміцнення зв’язків та співпраці.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • «Приміщення для представництва обрали ще у першій половині року й зробили вони це з розрахунку на стратегічну співпрацю саме з Туреччиною. Цей офіс мав би запрацювати на зміцнення зв’язків та співпраці», – сказав він.
  • Посол додав, що турецький ринок і для «Мотор Січі», і для інших підприємств української оборонної галузі є привабливим. 
  • «Сподіваюся, що нове керівництво компанії відстоюватиме проукраїнські позиції та матиме більше можливостей для реалізації проєктів на благо України та в інтересах її оборони», – зазначив Боднар.

Контекст

У жовтні 2022 року президента підприємства Вʼячеслава Богуслаєва затримала контррозвідка СБУ. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до РФ.

Слідство заявляє, що посадовці діяли у змові з наближеними до Кремля представниками російської корпорації «Ростех», яка є одним із головних виробників озброєнь для російської армії.

6 листопада пʼять великих промислових підприємств, зокрема «Мотор Січ», примусово були переведені в державну власність під управління Міноборони. Згодом Міністерство оборони призначило нове керівництво ПАТ «Мотор Січ», очолив підприємство Олексій Нікіфоров.

 

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні