Категорія
Новини
Дата

Найкраще IPO в 2023 році. Акції виробника ключок для гольфу зросли на 624% у перший день торгів

Американський виробник спорядження для гольфу Sacks Parente Golf провів IPO, яке стало найкращим у США з початку року: акції компанії подорожчали на 624% у перший день торгів, пише Bloomberg.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Sacks Parente Golf, яка виробляє ключки для гольфу вартістю $400, запропонувала для IPO 3,2 млн акцій.
  • На закритті торгів ціна зросла майже до $29 за акцію, тоді як вартість первинної публічної пропозиції склала лише $4.
  • Ціна виявилася трохи нижчою від акцій конкуруючого бренда Scotty Cameron, продукцією якого протягом карʼєри користувався найвідоміший у світі гольфіст Тайгер Вудс, зазначив Bloomberg.

Контекст

Виторг Sacks Parente Golf у 2022 році досяг лише $190 000 і поки що не приносить прибутку. У 2022 році чистий збиток компанії склав $3,5 млн. 

Дохід компанії за перші три місяці 2023 року становив $90 000, а збиток – $917 000. 

За даними біржі Nasdaq, на кінець травня, в компанії працювали лише семеро людей.

Sacks Parente Golf пропонує широкий асортимент гольф-обладнання, включаючи ключки, м’ячі, взуття, одяг і сумки, а також послуги з ремонту гольф-обладнання.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні