Категорія
Новини
Дата

Один з найбільших фотобанків світу Depositphotos йде з Росії та Білорусі. Всі продажі припинено – забрати передплати тільки після зняття санкцій

Заснований в Україні фотобанк Depositphotos та американська компанія VistaCreate долучилися до технологічного бойкоту російського та білоруського ринків

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти:

  • Росія та Білорусь були одними з найбільших ринків для Depositphotos. «Але вибір було зроблено одноголосно», – повідомив віце-президент VistaCreate та Depositphotos компанії Вадим Нехай.
  • Depositphotos та VistaCreate – материнська компанія, що придбала фотосток у жовтні 2021-го – припиняють всі продажі й надання послуг клієнтам та партнерам з Російської Федерації і Республіки Білорусь.
  • Скасовується прийом платежів, доступ до сервісу клієнтам та партнерам із зазначених країн. Компенсації за передплачені сервіси перерахують клієнтам лише після зняття міжнародних санкцій.

Контекст:

Фотобанк Depositphotos у 2009-му році запустив у Києві уродженець російського Ярославля, а нині громадянин Кіпру Дмитро Сергеєв.

За весь час Depositphotos підняв $8 млн інвестицій. Контрольний пакет – 55,9% за даними відкритих реєстрів – залишався у Сергєєва. Решта – у топ-менеджменту, анонімних акціонерів та інвесторів. Серед них були інвесткомпанія TMT Investments, ЄБРР, український фонд AVentures Capital.

Це один з найбільших фотобанків у світі з бібліоткеою на понад 233 млн фото, відео, шаблонів та інших файлів. З 2017 року компанія розвиває власний онлайн-фоторедактор Crello.

У жовтні 2021 року засновник продав своє дітище компанії VistaPrint, що входить до холдингу Cimpress, за $85 млн.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні