OpenAI представив додаток ChatGPT для iOS /Колаж Анна Наконечна
Категорія
Новини
Дата

OpenAI представив додаток ChatGPT для iOS

Колаж Анна Наконечна

Компанія OpenAI, яка розробила чат-бот ChatGPT, представляє додаток для iOS від Apple, йдеться в релізі стартапу. Також готується запуск ChatGPT на Android.

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Ключові факти

  • У OpenAI повідомили, що додаток ChatGPT можна використовувати безкоштовно, і він синхронізуватиме історію між пристроями.
  • «Підписувачі ChatGPT Plus отримують ексклюзивний доступ до можливостей GPT-4, ранній доступ до функцій і швидший час відгуку — і все це на iOS», — додали в компанії.
  • Компанія починає розгортання в США і найближчими тижнями розшириться до інших країн. 
  • «Користувачі Android, ви наступні! ChatGPT незабаром зʼявиться на ваших пристроях», – анонсували в OpenAI.

Контекст

ChatGPT привернув увагу громадськості своєю здатністю швидко писати відповіді на широке коло запитів, зокрема, зацікавив законодавців США, оскільки став найшвидшим споживацьким додатком в історії з більш як 100 млн активних користувачів на місяць.

Наприкінці листопада 2022 року OpenAI – американська лабораторія ШІ представила свою розробку ChatGPT на базі просунутої нейромережевої моделі GPT-3.5. Мовна модель на базі ШІ може відповідати на запитання, допомагати зі складанням листів, есе та написанням коду. У середині березня компанія Open AI презентувала четверту версію мовної моделі ChatGPT.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні