Категорія
Новини
Дата

Подати декларацію платника єдиного податку 2% та сплатити його відтепер можна в «Дії»

В застосунку «Дія» відтепер можна подати декларацію платника єдиного податку 2% та сплатити його. Процес максимально автоматизований, повідомив віцепремʼєр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Подати декларацію можна за декілька кліків: авторизуйтеся в «Дії», у меню Послуги виберіть Податки ФОП – Декларація платника єдиного податку 2% за відповідний місяць; введіть суму отриманого доходу за обраний місяць; перевірте контактні дані та декларацію; підпишіть її Дія.Підписом та надішліть.
  • Оплата проводиться так само за кілька кліків: авторизуйтеся в «Дії», у меню Послуги виберіть Податки ФОП – Сплата єдиного податку 2% за відповідний місяць; введіть суму отриманого доходу за обраний місяць і перевірте розраховану суму податку до сплати; виберіть спосіб оплати та сплатіть; зарахування коштів відбувається протягом трьох робочих днів, перевірити можна в Розрахунках з бюджетом.

Контекст

Послуга доступна для ФОПів-спрощенців третьої групи, які подали заяву в податкову службу на застосування спеціальної ставки 2%. Декларація подається до 20 числа кожного місяця за доходи, отримані в попередньому місяці, починаючи з травня і до скасування воєнного стану на території України. Сплата єдиного податку 2% доступна в застосунку до кінця кожного місяця за попередній, тобто ще 10 днів після граничного терміну подання декларації.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні