Категорія
Новини
Дата

Росія каже, що закінчила перший етап війни в Україні і тепер зосередиться на Донбасі

Міністерство оборони Росії заявило, що її війська завершили перший етап «військової операції» в Україні і тепер зосередяться на «звільненні» Донбасу, пише РИА Новости.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти:

  • Представник російського Міноборони сказав новинному агентству РИА Новости, що Росія «істотно знизила бойовий потенціал Збройних сил України» і тепер може зосередити основні зусилля на «досягненні головної мети – звільненні Донбасу».
  • За словами Міноборони Росії, путінські війська «і не планували штурм (Київа, Харкова, Чернігова, Сум та Миколаєва), щоб не допустити руйнувань та мінімізувати втрати серед особового складу та мирного населення».
  • Зараз росіяни «не виключають можливості» взяти ці міста штурмом.

Контекст:

Росія вже протягом місяця зазнає втрат в Україні. Експерти кажуть, що Володимир Путін не розраховував на такий супротив, адже у його цілях було за декілька днів захопити Київ.

Міноборони Росії каже, що «операція» в Україні триватиме до тих пір, поки російські війська не виконають поставлені завдання. Російські військові, за словами урядовців, розглядають два варіанти окупації України – Донбасу або всієї території.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні