Категорія
Новини
Дата

Rozetka закриває свій найбільший офлайн-магазин на «Почайній» у Києві

1 хв читання

30 червня онлайн-гіпермаркет Rozetka закриває свій магазин на проспекті Степана Бандери, що знаходиться біля метро «Почайна» у Києві, повідомив Forbes Ukraine співвласник Rozetka Владислав Чечоткін. Це була найбільша торгова точка ритейлера площею 4000 кв. м, яку відкрили у 2017 році.

Деталі

  • «Ми замінили цей магазин десятками нових менших за розміром», – пояснив Владислав Чечоткін. Зараз у мережі працює 486 магазинів.
  • У Rozetka залишається ще три великих офлайн-магазини: в Києві на Хрещатику, в Одесі в провулку Семафорному та Харкові на вулиці Клочковській. Всі вони продовжують працювати, зазначили в компанії.
  • Приміщення на проспекті Степана Бандери, в якому працювала Rozetka, компанія орендувала, вона покидає будівлю, уточнив Чечоткін.

Контекст

Rozetka – найбільший онлайн-ритейлер України. В 2023 році він отримав виторг 45 млрд грн, за даними SimilarWeb, трафік платформи сягнув 398,5 млн відвідувань. Заснували компанію у 2005-му Ірина та Владислав Чечоткіни, у 2015-му співвласником Rozetka став фонд Horizon Capital. У 2018 році онлайн-ритейлер почав активно розвивати офлайн-напрям. Напередодні повномасштабного вторгнення у нього було 270 торгових точок. «Люди охочіше приймають рішення про замовлення, коли бачать, що ми фізично присутні там, де вони живуть. Це посилює довіру», – пояснювала Ірина Чечоткіна. В точках Rozetka не лише видають замовлення, а й продають напої, кондитерку та інші товари.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
Головний журнал 2024 року вже у продажу

Замовляйте з безкоштовною доставкою по Україні