Категорія
Новини
Дата

Угоду Microsoft та Activision Blizzard перевірить торгова комісія США. Регулятор вивчить її вплив на конкурентів

Microsoft підозрюють у порушенні антимонопольного законодавства після купівлі розробника ігор Activision Blizzard за $68,7 млрд, пише Bloomberg. Угоду перевірить Федеральна торгова комісія США.

Ключові факти

  • Комісія акцентує увагу на поєднанні ігрового портфеля Activision Blizzard та консолей Microsoft. Регулятор вивчить шкоду конкурентам через можливе обмеження доступу до найбільших ігор розробника.
  • Якщо угода не відбудеться, Microsoft буде оштрафована на $3 млрд. Це свідчить про те, що компанія упевнена в схваленні угоди антимонопольними регуляторами, зазначає Bloomberg.

Контекст

Незважаючи на дії регуляторів, у 2021 році Microsoft, Amazon та Alphabet закрили рекордну кількість угод за останнє десятиліття. За підрахунками Dealogic, Alphabet у 2021 році здійснила 22 угоди, Amazon – 29, Microsoft – 56.

Корпорація Microsoft купує компанію Activision Blizzard – розробника ігор Warcraft, Diablo та Call of Duty. Сума операції – $68,7 млрд. Якщо угода відбудеться, Microsoft стане третьою ігровою компанією у світі за розміром виторгу. Вона поступатиметься лише китайській Tencent та японській Sony.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні