Категорія
Новини
Дата

У РФ операторам рекомендують відключити клієнтам безлімітний інтернет

У Росії телеком-операторам рекомендують відмовитися від безлімітних пакетів та зменшити об’єм інтернет-трафіку у діючих пакетах для клієнтів. Про це пише Інтерфакс.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про те, як Київстар та Vodafone постраждали від війни

Ключові факти:

  • Мінцифри РФ надіслало найбільшим телеком-операторам лист із рекомендацією відмовитися від безлімітних тарифних планів для клієнтів, пише видання.
  • Мобільним операторам радять збалансувати обсяги використання трафіку абонентами «в умовах зовнішнього санкційного тиску та скорочення доступності іноземного обладнання».
  • Російське відомство пояснює ініціативу боротьбою за збереження якості та доступності цифрових послуг та необхідістю підтримки та розвитку мобільних мереж.

Контекст

Санкції багатьох країн проти Росії відрізали країну-агресора від постачання іноземного телекомунікаційного обладнання. Російські мобільні оператори вже заявляли, що очікують виникнення збоїв звʼязку в Росії через брак обладнання та комплектуючих. Поточних запасів обладнання вистачить на 6 місяців, після чого у мережах можуть розпочатися перебої через зростання навантаження.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні