Категорія
Новини
Дата

Україна отримає від Канади кредит майже на $400 млн та летальне озброєння

Канада надасть Україні кредит у розмірі близько $400 млн та летальну зброю на тлі можливої російської агресії. Про це сказав прем’єр-міністр країни Джастін Трюдо, пише Reuters.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Канада запропонує Україні кредит на 500 млн канадських доларів (близько $400 млн), а також летальне озброєння та боєприпаси на суму 7,8 млн канадських доларів (понад $6,1 млн), сказав Трюдо.
  • Україна отримає автомати, пістолети, карабіни, 1,5 млн набоїв, снайперські гвинтівки та інше обладнання.

Цитата

«Мета цієї підтримки з боку Канади та інших наших партнерів – відмовити Росію від агресії щодо України», – сказав Джастін Трюдо.

Контекст

У січні минулого року Канада продовжила на три роки та вирішила розширити свою військову тренувальну місію в Україні UNIFIER. Також уряд країни пообіцяв збільшити фінансування програм з розвитку в Україні, посилити розвідувальну співпрацю та надіслати нелетальне обладнання.

Канада також пообіцяла надати Україні кредит до $120 млн на підтримку економіки України.

5 лютого в Україну прибув літак із військовою допомогою від Канади. Вона, зокрема, містить засоби ведення спостереження і розвідувальне обладнання.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні