Категорія
Новини
Дата

Українська енергосистема від’єдналась від російської та білоруської не до 27 лютого, а назавжди – Міненерго

Після закінчення тестової роботи в ізольованому режимі 27 лютого українська енергосистема знов не приєднається до енергосистем Росії та Білорусі. Таке рішення ухвалило Міністерство енергетики України, написав у Facebook міністр енергетики Герман Галущенко.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Коли Росія почала воєнне вторгнення в Україну, енергосистема нашої держави проводила тестове випробування роботи в ізольованому режимі від російської та білоруської енергосистем.
  • Повернення енергосистеми України в об‘єднану з Росією та Білоруссю мережу після випробувань було заплановане на 27 лютого.
  • Українська енергосистема довела здатність підтримувати необхідну частоту 50 Гц в різних режимах роботи та надійність і безпеку енергопостачання українським споживачам навіть в умовах військової агресії.
  • Сьогодні, 26 лютого, підписано наказ Міненерго про відмову від приєднання до енергомережі російських окупантів.
  • Натомість Україна звернеться до міністрів енергетики європейських країн щодо сприяння у прискоренні ухвалення рішення про приєднання української енергосистеми до європейської.

Повну хроніку третього дня війни Росії против України читайте за посиланням.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні