Венчурний фонд Flyer One Ventures взяв участь у раунді фінансування стартапу RemotePass зі штаб-квартирою в Абу-Дабі. Про це Forbes повідомила пресслужба фонду.
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Ключові факти
- RemotePass, що розробляє платформу для віддаленого найму та управління персоналом, залучив $5,5 млн інвестицій у серії A.
- У раунді взяли участь іноземні фонди 212 VC, Endeavour Catalyst, Khwarizmi Ventures, Oraseya Capital, Access Bridge Ventures, A15, Swiss Founders Fund та український Flyer One Ventures.
- Заснований Камалом Реггадом та Карімом Наді стартап загалом має понад $10 млн інвестицій.
- Кошти спрямують на розширення ринку, вдосконалення продукту та масштабування.
Контекст
Flyer One Ventures (F1V) – інвестиційний фонд, запущений у 2018-му у продуктовій IT-компанії Genesis. Керівний партнер – Віталій Лаптенок. З моменту заснування F1V інвестував $40 млн практично у 78 компаній. Також у F1V був успішний екзит – застосунок для редагування відео та фотографій Vochi, який придбав Pinterest. Крім того, фінтех-стартап Chipper Cash став єдинорогом.
Серед активів F1V – українські AiSDR, FintechFarm, Deskree, All Right, NewHomesMate, Mate academy тощо. Станом на кінець грудня 2023-го загальна вартість компаній у портфелі F1V становить приблизно $3,8 млрд.
У липні 2022-го F1V інвестував $550 000 у заснований білорусами додаток для озвучування текстів Peech. Додаток, що підтримує 60 мов і дозволяє перетворити будь-який текст на аудіокнигу, запущений восени 2021 року.
У 2023-му Flyer One Ventures проінвестував 26 стартапів, 15 із них – нові, інші 11 – дофінансовані компанії з портфеля фонду. У листопаді 2023-го F1V був одним з інвесторів американського стартапу Scalestack, що автоматизовує роботу з даними завдяки ШІ. Тоді компанія залучила $1 млн у межах pre-seed раунду.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.