Категорія
Новини
Дата

«Укрпошта» за добу продала на eBay майже 1500 блоків із марками «Русскій воєнний корабль… всьо!». Через ажіотаж спрацювали алгоритми захисту eBay

Із 25 травня, з дня відкриття свого інтернет-магазину на маркетплейсі eBay, «Укрпошта» продала вже 1494 блоки з марками «Русскій воєнний корабль… всьо!». Про це свідчить інформація інтернет-магазину. Наразі продаж призупинено через спрацювання алгоритмів захисту eBay.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Ціна блока з трьома марками складала $49,95. Вона включала вартість доставки та $5 внеску до благодійного фонду KSE Foundation. Крім блоку, замовлення включало листівку та конверт «Укрпошти».
  • Зараз продаж через великий ажіотаж призупинено. Проте вже сьогодні його буде відновлено, розказав Forbes генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський. За його словами, продажі пішли з такою швидкістю, що спрацювали алгоритми захисту eBay.

Контекст

25 травня «Укрпошта» відкрила свій інтернет-магазин на міжнародному маркетплейсі eBay, ставши першою поштою світу, яка це зробила, повідомив Смілянський.

На день раніше, 24 травня, «Укрпошта» відкрила продаж марок на чотирьох українських маркетплейсах. За день вдалося продати понад 800 000 марок, 10 000 магнітів, 500 футболок і 100 світшотів.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні