Категорія
Новини
Дата

В Україні зареєстрували представництво Starlink

Starlink Ukraine як представництво компанії SpaceX Ілона Маска зареєстровано в Україні. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Starlink Ukraine («Старлінк Юкрейн») як представництво компанії SpaceX щойно зареєстровано в Україні, написав Федоров в Телеграм.
  • 19 квітня Федоров повідомив, що технологія Starlink стане ще доступнішою для українців, анонсувавши відкриття представництва в Україні.

Контекст

Наразі понад 10 000 станцій допомагають ЗСУ бути на звʼязку та реалізовувати спеціальні операції, підтримують роботу критичних енергетичних та телекомунікаційних обʼєктів, закладів охорони здоровʼя та навіть посівну кампанію, а також повертають до життя деокуповані території, нагадав Федоров.

Перша партія терміналів Starlink приїхала в Україну 28 лютого. Це система низькоорбітальних супутників, що забезпечує з’єднанням з мережею навіть в умовах, коли інші форми комунікації недоступні.

Для роботи системи потрібне стабільне живлення та максимально відкритий простір – тарілка може втрачати сигнал через штучні перешкоди або опади.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні