Категорія
Новини
Дата

Велика Британія призупинила обмін податковою інформацією з РФ та Білоруссю

Велика Британія призупинила обмін податковою інформацією з Росією та Білоруссю, повідомляється на сайті британського уряду.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Велика Британія призупинила будь-який обмін податковою інформацією з Росією та Білоруссю.
  • Цей крок є одним із заходів щодо підтримки України та «нанесення економічного удару режиму Путіна», йдеться в повідомленні.

Контекст

Велика Британія обмінюється податковою інформацією з РФ та РБ у рамках Конвенції про взаємну адміністративну допомогу з податкових питань, а також у рамках угоди про уникнення подвійного оподаткування. Рішення британського уряду гарантує, що Велика Британія «не надаватиме режиму Путіна інформацію, яка може бути використана для податкових пільг або збільшення прибутків для РФ».

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні