Категорія
Новини
Дата

Виробник побутової техніки Electrolux слідом за Whirlpool йде з Росії

Шведська Electrolux Professional припиняє роботу у РФ, йдеться у заяві компанії. Свій бізнес виробник побутової техніки передає місцевому менеджменту.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Продовжувати вести бізнес у Росії в поточній ситуації неможливо, Electrolux Professional припиняє свою діяльність у країні», – йдеться у заяві. Компанія передасть свій бізнес керівництву місцевого підрозділу.
  • Відхід з російського ринку компанія оцінює в 35 млн крон (близько $3,3 млн). 

Контекст

У Росії в організації працює 25 співробітників. Обсяг продажів у країні за підсумками 2021 року становив 1% загальної світової торгівлі фірми.

У травні Мінпромторг РФ затвердив перелік товарів для «паралельного» імпорту. Туди увійшла й побутова техніка брендів Electrolux, Bosch та Dyson.

Наприкінці червня повідомлялося, що РФ залишає американська компанія Whirlpool. Вона займається виробництвом побутової техніки Indesit та Hotpoint.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні