Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

«Важке рішення». Співробітники однієї з найбільших українських ІТ-компаній Infopulse можуть потрапити під скорочення. У чому причина

2 хв читання

Infopulse, скорочення в ІТ /колаж Анастасія Левицька

На січень 2024-го Infopulse мала 1800 фахівців на українському ринку. Це на 16% менше, ніж на своєму піку у липні 2022-го Фото колаж Анастасія Левицька

Штат сервісної ІТ-компанії Infopulse з десятки найбільших за версією Forbes може потрапити під скорочення через нову операційну модель материнської Tietoevry Create. Звільнення також можуть торкнутися ще двох дочірніх компаній у Болгарії та Індії. Під загрозою 400 робочих місць. Для чого це Tietoevry Create та в якому стані бізнес Infopulse?

2 липня скандинавська сервісна ІТ-компанія Tietoevry Create, якій належить один з найбільших українських аутсорсерів Infopulse, повідомила про плани скоротити 400 фахівців у Болгарії, Україні та Індії, йдеться у пресрелізі. Це майже 4% від її загального штату на 10 000 співробітників у 23 країнах Європи, Азії, Північної та Латинської Америки. 

До 2022-го найбільш активними у наймі айтівців в Україні були сервісні компанії. Частка їхніх вакансій у 2021-му становила 61%, за даними рекрутингового сервісу Djinni. Через труднощі із залученням клієнтів в Україну цей показник упав до 47% станом на лютий 2024-го.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні