Категорія
Новини
Дата

Binance та Varus оголосили про партнерство: купити продукти на сайті супермаркета можна за криптовалюту

Блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури Binance спільно із мережею супермаркетів Varus запустили розрахунки за товари в магазинах мережі онлайн, з використанням криптогаманця та технології Binance Pay. Про це йдеться у спільному пресрелізі компаній.

Ключові факти

- Клієнти Varus отримають можливість здійснювати миттєві та безкоштовні платежі в криптовалюті на сайті Varus, розраховуючись за продуктові та побутові товари у всіх супермаркетах мережі.

- «Криптани також хочуть їсти, тому ми не залишаємось осторонь і надаємо можливість купити кефір за ефір з доставкою. Завдяки технологічним партнерам Binance та SettlePay анонсуємо зовсім скоро таку можливість і в офлайн мережі», – сказав Олег Спірін, керівник центру електронного бізнесу Varus.

- «Для нас це перша інтеграція Binance Pay із мережею супермаркетів в Україні, а для Varus – впевнене лідерство у впровадженні криптоплатежів в Європі», – зазначив генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хомʼяков. За його словами, Binance планує заручитись партнерством із лідерами всіх ринків.

Контекст

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати криптовалютою, що є одним із багатьох продуктів екосистеми Binance. Наразі Binance Pay підтримує понад 50 криптовалют і дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки у криптовалюті, оплачувати послуги, отримувати та надсилати криптовалюту по всьому світу.

Торгівельна мережа Varus, яка має 97 супермаркетів в різних містах України, надає послуги з доставки продуктів у дев’яти містах. А саме: безкоштовну планову, швидку за 40 хв. та самовивіз.

Матеріали по темі
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні