Категорія
Новини
Дата

Binance закрила для росіян купівлю та продаж доларів і євро через p2p-сервіс. Його використовували для виведення грошей за кордон

Криптобіржа Binance заборонила продавати та купувати долари й євро через свій p2p-сервіс росіянам і всім, хто перебуває в Росії, пише російський Forbes. Водночас громадянам ЄС заборонили купувати та продавати рублі.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Рішення ухвалили відповідно до десятого пакету санкцій ЄС проти Росії, уточнив неназваний представник криптобіржі.
  • Крім того, Binance заборонила продавати та купувати рублі через p2p громадянам ЄС. Використовувати сервіс все ще можна, але з іншими валютами.
  • Як зазначає видання Forklog, при спробі провести операцію криптобіржа пропонує використовувати валюту тієї країни, яку користувач вказав під час верифікації.

Контекст

У квітні 2022 року Binance обмежила доступ до своїх сервісів росіянам, які мають активи загальною вартістю понад €10 000. Для користувачів, які відповідають цим критеріям, буде доступною лише функція виведення коштів. 

Росіяни використовують p2p-сервіси як альтернативу SWIFT для виведення грошей за кордон. За допомогою сервісу можна переказувати кошти з одного криптогаманця на інший або купити криптовалюту, наприклад, стейблкоїн USDT.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні