Категорія
Новини
Дата

Binance закрила для росіян купівлю та продаж доларів і євро через p2p-сервіс. Його використовували для виведення грошей за кордон

Криптобіржа Binance заборонила продавати та купувати долари й євро через свій p2p-сервіс росіянам і всім, хто перебуває в Росії, пише російський Forbes. Водночас громадянам ЄС заборонили купувати та продавати рублі.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Рішення ухвалили відповідно до десятого пакету санкцій ЄС проти Росії, уточнив неназваний представник криптобіржі.
  • Крім того, Binance заборонила продавати та купувати рублі через p2p громадянам ЄС. Використовувати сервіс все ще можна, але з іншими валютами.
  • Як зазначає видання Forklog, при спробі провести операцію криптобіржа пропонує використовувати валюту тієї країни, яку користувач вказав під час верифікації.

Контекст

У квітні 2022 року Binance обмежила доступ до своїх сервісів росіянам, які мають активи загальною вартістю понад €10 000. Для користувачів, які відповідають цим критеріям, буде доступною лише функція виведення коштів. 

Росіяни використовують p2p-сервіси як альтернативу SWIFT для виведення грошей за кордон. За допомогою сервісу можна переказувати кошти з одного криптогаманця на інший або купити криптовалюту, наприклад, стейблкоїн USDT.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні