Категорія
Новини
Дата

Coinbase збільшила прибуток в 24 рази завдяки росту цін на криптовалюти

Американська криптобіржа Coinbase вперше після виходу на біржу в квітні повідомила про фінансові показники. В першому кварталі 2021 року платформа збільшила прибуток у 24 рази порівняно з минулорічними аналогічними показниками, пише CNBC.

Ключові факти

  • Чистий прибуток Coinbase за перший квартал виріс у понад чотири рази порівняно з четвертим кварталом 2020 року, до $771 млн.
  • У порівнянні з першим кварталом 2020 року прибуток збільшився в понад 24 рази. Прибуток на акцію склав $3,05.
  • Цьогоріч у першому кварталі дохід криптобіржі склав $1,8 млрд у порівнянні з $585 млн у четвертому кварталі 2020 року. У першому кварталі 2020-го дохід був $191 млн.
  • Приблизно 94% доходу в першому кварталі припадали на комісію за транзакції з криптовалютою.
  • Coinbase відзначила, що збільшенню прибутків сприяли ціни на біткоїни, які майже подвоїлися за квартал, та ціни на ефір, які майже потроїлися.
  • Компанія прогнозує, що середньорічний чистий прибуток на акцію перевищить історичну позначку в $35–45.

Важливі цифри

Щомісячні транзакції користувачів виросли у понад два рази порівняно з попереднім кварталом, з $2,8 млн до $6,1 млн. Coinbase розраховує на зростання кількості щомісячних користувачів протягом усього року в діапазоні від 5,5 млн до 9 млн залежно від цін на криптовалюти. Загалом Coinbase має близько 56 млн верифікованих користувачів.

Контекст

У квітні Сoinbase вийшла на біржу Nasdaq. У перший день торгів її було оцінено у $85,6 млрд. Це дало змогу Coinbase увійти до 100 найдорожчих публічних компаній у США. Заснована 2012 року Coinbase дала змогу користувачам купувати, продавати й зберігати криптовалюти. Нині в сервісу 56 млн користувачів, тоді як в кінці 2020-го було 43 млн і 32 млн роком раніше. Очікується, що перетворення Coinbase на публічну компанію стане проривним моментом для галузі й призведе до зрілості криптовалют як активів.

2020 року Coinbase отримала $1,28 млрд доходу, а прибуток склав $322 млн. Тоді як 2019-го компанія отримала $533 млн доходу і чистий збиток у розмірі $30,4 млн. Успішний результат 2020-го повʼязаний із стрибком цін на біткоїни. 

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні