Категорія
Новини
Дата

Cпотовий біткоїн-ETF компанії BlackRock став найбільшим у світі – Bloomberg

1 хв читання

Біржовий фонд BlackRock – iShares Bitcoin Trust має у своєму управлінні загальні активи на майже $20 млрд із моменту лістингу в США на початку року і тепер є найбільшим у світі спотовим біткоїн-ETF, пише Bloomberg. Він обігнав Grayscale Bitcoin Trust.

Запуск біткоїн-ETF став переломним моментом для криптовалюти, зробивши біткоїн більш доступним для інвесторів і спровокувавши зростання токена до рекордних $73 798 у березні.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Станом на вівторок, 28 травня, біржовий фонд володів токеном на суму $19,68 млрд, забравши першість у Grayscale Bitcoin Trust з $19,65 млрд, як свідчать дані, зібрані Bloomberg. Третім за величиною спотовим біткоїн-ETF залишається Fidelity Investments із $11,1 млрд.
  • Біткоїн-ETF від BlackRock і Fidelity були серед девʼяти, що дебютували 11 січня. 
  • Біткойн-траст iShares залучив найбільше з моменту запуску – $16,5 млрд, тоді як за той же період інвестори забрали $17,7 млрд із фонду Grayscale. Вищі комісії останнього та виходи арбітражерів були названі можливими причинами відтоку капіталу.
  • Згідно з березневим звітом регулюючих органів, Grayscale має намір запустити клон свого основного фонду, і очікується, що комісії будуть нижчими, сказало тоді джерело.

Контекст

Комісія з цінних паперів та бірж США неохоче дала добро на створення перших у США спотових біткоїн-ETF у січні після скасування судом у 2023 році справи, порушеної Grayscale.

У 2013 році фірма створила Grayscale Bitcoin Trust, і він був відомий як найбільший такий фонд. 

23 травня Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) несподівано схилилася до дозволу створення ETF для Ether, токена, який посідає друге місце після біткоїна за ринковою вартістю. 

Біткоїн виріс у чотири рази з початку минулого року, чому сприяли ETF. Токен впав менш ніж на 1%, до $67 757, станом на ранок середи, 29 травня, в Нью-Йорку.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні