Категорія
Новини
Дата

MIGA запропонувала Dragon Capital гарантію на $10 млн для інвестицій у Львівський індустріальний парк

1 хв читання

UCPIH Ltd, яка входить у групу компаній Dragon Capital Томаша Фіали, отримала пропозицію про гарантію на $10 млн протягом 10 років від Агентства з гарантування інвестицій Світового банку (MIGA) під інвестиції у Львівський індустріальний парк М10. Про це йдеться у повідомленні на сайті MIGA.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • «Інвестор подав заявку на отримання гарантії MIGA на період до 10 років проти ризику війни та громадянських заворушень», – йдеться у повідомленні.
  • Проєкт передбачає розвиток індустріального парку М10 «Львівський індустріальний парк».
  • «Йдеться про запропоновану гарантію, але вона ще не була затверджена або підписана, – уточнила у коментарі Forbes старша спеціалістка із зовнішніх звʼязків MIGA Елізабет Гоутон. – Ми сподіваємося, що це станеться незабаром».

Контекст

MIGA співпрацює з програмою сприяння розвитку торгівлі ЄБРР, метою якої є допомога міжнародній торгівлі з Центральною та Східною Європою, СНД, а також з регіонами Південного та Східного Середземноморʼя. У межах програми міжнародним комерційним банкам надаються гарантії покриття політичного та комерційного платіжного ризику за операціями, здійснюваними банками-емітентами у країнах операцій ЄБРР.

Минулого року MIGA виділило Україні $30 млн на реалізацію пілотного проєкту зі страхування інвестицій.

У лютому цього року повідомлялося, що MIGA надасть гарантії торговельного фінансування на суму до $200 млн ЄБРР на підтримку торгових операцій, які проводяться через державні банки в країнах з ринком, що формується, і країнах, що розвиваються. Україна стане першою країною, яка скористається цією підтримкою.

Тоді ж ЄБРР заявив, що стане власником 35% акцій Львівського індустріального парку М10 та інвестує в нього $24,5 млн. Із них до $5,5 млн буде інвестовано у завершення першого етапу проєкту. Реалізація фази 1, перерваної повномасштабним російським вторгненням в Україну в лютому, відновилася влітку 2022 року, а завершення будівництва першого складського комплексу площею 14 400 кв. м очікується в другій половині 2023-го.

«Інвестиції ЄБРР у Львівський індустріальний парк заповнюють дефіцит фінансування, спричинений несприятливою ринковою конʼюнктурою, і відповідають позиції банку щодо України та його загальній реакції на кризу», – заявляли у ЄБРР.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні