Категорія
Новини
Дата

Dragon Capital продала складський комплекс у Київській області. Приблизна вартість – до $40 млн

Логістичний комплекс Amtel Dragon Capital /Фото Facebook

Логістичний комплекс Amtel загальною площею 100 208 кв. м був найбільшим об’єктом у портфелі Dragon Capital Фото Фото Facebook

Компанія Dragon Capital Томаша Фіали продала складський комплекс Amtel у Київській області. Угода відбулася у березні 2024 року. Покупець – компанія «Гістіон» із Херсону, свідчать дані YouControl.

Ключові факти

  • Amtel – логістичний комплекс класу А і загальною площею 100 208 кв. м. Він був найбільшим об’єктом у портфелі Dragon Capital. 
  • Новий власник Amtel – ТОВ «Гістіон» із Херсону. Антимонопольний комітет України надав «Гістіону» дозвіл на придбання Amtel через купівлю «Міжнародної логістичної компанії» в листопаді 2023 року. Зміна власників відбулася у березні 2024 року, свідчать дані YouControl. 
  • Засновники «Гістіона» – Олег Лебеденко та Геннадій Гірін. Підприємці володіють торговою маркою фабрики дверей «Новий Стиль» – New Style Door Factory, свідчать дані інформаційної системи УКРНОІВІ.
  • Гірін – CEO мережі «33 м2», яка об’єднує 25 будівельних супермаркетів. Також йому належить торговельна марка компанії і частка в ТРЦ «Суворівський» у Херсоні, свідчать дані YouControl. Лебеденку належить торгова марка будівельних матеріалів Betonera.
  • Суму угоди в Dragon Capital не називають.
  • Вартість продажу Amtel могла становити від $350 до $400 за кв. м для такого об’єкта, підрахував консультант на ринку нерухомості на умовах анонімності. Це сума без урахування податків і додаткових витрат на угоду. Виходячи з цих оцінок, загальна вартість логістичного комплексу могла скласти $35–40 млн. 

Контекст

Перед повномасштабною війною група Dragon Capital володіла 778 000 кв. м. Зараз – близько 531 000 кв. м комерційної нерухомості: за період війни компанія втратила три об’єкти і ще три продала.  

Окрім продажу Amtel, у 2022–2023 роках група знайшла нових власників для двох офісних центрів у Києві

БЦ на вул. Діловій у Києві придбало Товариство Червоного Хреста України, випливає з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. 

БЦ «Пори року» у 2023 році купила компанія Soft Construct Limited. Її бенефіціари – громадяни Вірменії Віген та Ваге Бадалян. Вони – співвласники глобального розробника ПО для гемблінга BetConstruct. У грудні 2022 року вони вийшли з числа співзасновників букмекера «Вбет Україна», свідчать дані YouControl.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні