Категорія
Новини
Дата

ДТЕК заявив про можливі екстрені відключення світла у кількох районах Києва через перевантаження

Компанія «ДТЕК Київські електромережі» заявила про перевантаження електромереж у низці районів Києва і попереджає про можливі екстрені відключення. 

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • Перевантаження відбувається на Оболоні, Виноградарі, Мінському масиві, Святошині, Академмістечку, у Біличах, на Південній Борщагівці, Подолі та Куренівці. 
  • У цих районах можливі застосування екстрених відключень світла поза графіками стабілізаційних відключень. Вони необхідні, щоб уберегтися від масових аварій на обладнанні. 
  • Енергетики докладають усіх зусиль, аби стабілізувати ситуацію до кінця цього тижня, зазначають у ДТЕК.

Контекст

Російські окупанти зранку 31 жовтня завдали чергових масованих ударів по обʼєктах енергетичної інфраструктури. Один з обʼєктів енергохолдингу ДТЕК зазнав серйозних пошкоджень.

Сьогодні диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання саме в форматі графіків погодинних відключень електроенергії для споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни».

Також сьогодні в «Укренерго» заявили, що графіків погодинних відключень для підтримки стабільної роботи енергосистеми недостатньо, тому з 11:00 компанія вимушена запровадити додаткові обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Сумській, Харківській і Полтавській областях.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні