Категорія
Новини
Дата

Forbes залучив $200 млн від криптовалютної біржі Binance. Медіагрупа готується вийти на біржу

Група Forbes Media залучила $200 млн від найбільшої у світі криптовалютної біржі Binance, повідомляється у пресрелізі видавця. Binance буде консультувати Forbes щодо цифрових активів.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Binance Holdings Ltd інвестує $200 млн у видавництво Forbes. Інвестиції від Binance – частина угоди приватного інвестування у публічний капітал (PIPE) у сумі $400 млн.
  • Binance консультуватиме Forbes щодо цифрових активів та стратегії Web3. Forbes вивчає випуск невзаємозамінних токенів, введення формату read-to-earn («читай і заробляй») та продажу підписки за біткоїни.
  • Після закриття угоди директор зі зв'язків із громадськістю Binance Патрік Хіллманн та голова Binance Labs (підрозділ венчурного капіталу) Білл Чін приєднаються до ради директорів Forbes.

Контекст

Угода з Binance – частина плану виведення Forbes на біржу в першому кварталі 2022 року. Forbes Media погодилася стати публічною компанією у 2021 році шляхом злиття з Magnum Opus Acquisition Ltd. Об'єднання бізнесів має завершитися в першому кварталі 2022 року, коли акції компанії торгуватимуться під тикером FRBS на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні