Категорія
Новини
Дата

Forbes слідом за Netflix зніме фільм про подружню пару, яку США звинувачують у крадіжці криптовалюти на $4,5 млрд

Forbes зніме серіал та документальний фільм про Іллю Ліхтенштейна та Хезер Морган – відому нью-йоркську пару, яких прокурори США звинувачують у відмиванні біткоїнів на $4,5 млрд. Зйомки вже розпочалися, пише Deadline.

Ключові факти

  • Forbes обʼєднається з холдингом EOne для зйомок серіалу та документального фільму, повідомляє видання. До написання сценарію приєднається продюсерська компанія Tucker Tooley Entertainment.
  • Фільм і серіал будуть базуватися на статтях Forbes про Ліхтенштейна та його дружину Морган. Виробництво документального проєкту вже почалося, включаючи зйомку та архівні дослідження.
  • Творці фільмів хочуть розповісти про світ криптовалюти, а також роботу Морган у самому Forbes, співробітницею якого вона була до вересня 2021 року.

Контекст

31-річну Морган та 34-річного Ліхтенштейна затримали в США у лютому 2022 року. Їх звинувачують у відмиванні $4,5 млрд після зламування криптобіржі Bitfinex. Зараз Мінʼюст США конфіскував у подружжя понад $3,6 млрд.

Федеральна влада вважає, що «це найбільший фінансовий арешт в історії».

Forbes розповідав про пару, яка створила образ успішних технопідприємців і водночас відмивала вкрадені біткоїни. Ліхтенштейн колись заснував компанію та отримав інвестиції від Марка Кубана, перш ніж почати інвестувати у стартапи разом із такими лідерами, як Марк Беніофф.

Морган тим часом створювала собі репутацію лідера думок, написавши низку статей про жінок у лідерстві для Forbes.com. Ще вона придумала для себе альтер-его безглуздої реперші Razzlekhan на YouTube, яка говорить про успіх та гроші.

11 лютого про плани зняти серіал про подружню пару заявив кіногігант Netflix.

Матеріали по темі