Категорія
Новини
Дата

GlobalLogic придбала американську Mobiveil. Компанія посилює напрямок розробки вбудованого програмного забезпечення

2 хв читання

Третій із найбільших IT-роботодавців України компанія GlobalLogic оголосила про підписання угоди про придбання Mobiveil, спеціалізованої фірми з надання послуг вбудованої інженерії зі штаб-квартирою в США. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Придбання Mobiveil розширить наявні можливості GlobalLogic у сфері вбудованого програмного забезпечення. Воно є необхідним для нових цифрових продуктів і послуг у ключових галузях, включаючи напівпровідникову, автомобільну, медіа, медичну галузь та High Tech, зазначила компанія.
  • Угода також надасть GlobalLogic негайний доступ до значного резерву кваліфікованих кадрів, йдеться у пресрелізі.
  • GlobalLogic отримає переваги від інженерних центрів Mobiveil, розташованих у п’яти місцях у США та Індії. Ці центри доповнять існуючі центри GlobalLogic у Центральній та Східній Європі. 
  • Компанія розраховує, що компетенції Mobiveil розширять можливості GlobalLogic щодо вбудованого програмного забезпечення, апаратного забезпечення та технологій ASIC.
  • Троє співзасновників Mobiveil, Раві Туммарукуді, Гопа Періядан і Шрінівасан Дурайсвамі, приєднаються до команди GlobalLogic Leadership.

Контекст

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, допомагає проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення. Вона має експертизу в сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, медіа й розваг, промисловості, напівпровідників і технологій. 

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Глобальний штат – близько 30 000 інженерів по всьому світу, з них понад 20% – в Україні. GlobalLogic активно розширюється у Європі. Компанія має понад 2000 інженерів у Польщі, близько 700 – у Словаччині, близько тисячі – у Румунії.

За майже два роки війни команда GlobalLogic в Україні зменшилася на понад 1000 фахівців – до менше ніж 6500 людей. Головна причина – ринок перебуває не в найкращому стані, а експорт IT-послуг у 2023 році програє показникам 2022-го. Як відсутність механізму бронювання працівників та «єВідрядження» стали причиною втрати мільйонних контрактів, читайте в інтервʼю Forbes з Head of Legal у GlobalLogic Ukraine Дмитром Лигановим.

Mobiveil Inc. – американська технологічна компанія, яка була заснована в 2011 році. Вона спеціалізується на розробці кремнієвої інтелектуальної власності (SIP), платформ і рішень для ринків зберігання, мереж, споживчих пристроїв, корпоративних і мобільних пристроїв. Mobiveil пропонує широкий спектр SIP-ядер, платформ і послуг, включаючи: контролери зберігання, контролери мереж, контролери вбудованих систем, адаптери інтерфейсу, памʼять, мобільні рішення.

Штаб-квартира Mobiveil розташована в Кремнієвій долині з центрами інженерних розробок у Мілпітасі, Каліфорнія, Ченнаї, Бангалорі, Хайдарабаді та Раджкоті, а офіси продажів і представництва розташовані в США, Європі, Ізраїлі, Японії, Тайвані, Індії та Китаї.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні