Категорія
Новини
Дата

Grammarly презентувала новий продукт на основі генеративного штучного інтелекту

Grammarly презентувала новий продукт на основі генеративного штучного інтелекту /grammarly.com

grammarly.com

Компанія Grammarly оголосила про запуск GrammarlyGO – нового продукту на основі генеративного штучного інтелекту. Про це йдеться у повідомленні української компанії. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Розробники заявляють, що новий функціонал дасть змогу користувачам покращити та пришвидшити письмову комунікацію. GrammarlyGO надаватиме підтримку письмового спілкування, використовуючи технології генеративного штучного інтелекту. Функціонал враховуватиме стиль, канал і мету спілкування автора, щоб генерувати релевантні тексти відповідно до мети.
  • Бета-версію GrammarlyGO англійською мовою компанія планує запустити у квітні цього року. Новий функціонал буде доступним клієнтам Grammarly Premium, Grammarly Business, Grammarly for Education і Grammarly for Developers. Користувачі безплатної версії Grammarly в кількох країнах, зокрема в Україні, також отримають доступ. 

Що зможе GrammarlyGO

  • Створювати тексти. Користувачі матимуть змогу генерувати високоякісні релевантні тексти в межах сайтів і застосунків, у яких вони працюють. 
  • Відповідати на листи. GrammarlyGO розуміє контекст електронних листів і пропонуватиме відповідні команди. 
  • Адаптувати тексти під відповідний тон. GrammarlyGO допомагатиме трансформувати цілі відрізки тексту, щоб зробити їх чіткішими та використати доречний тон. 
  • Змінювати розмір тексту. Користувачі зможуть адаптувати текст до потрібної довжини. 
  • Придумувати ідеї. GrammarlyGO можна буде використовувати як партнера з генерації ідей, щоб пришвидшувати створення контенту. Продукт допомагатиме в створенні структури документа або окремих ідей, які можна додати в текст або взяти як зразок.
  • Адаптувати стиль тексту під конкретного користувача. У налаштуваннях можна обирати тон, якому користувачі віддають перевагу, і свою професійну сферу. 
  • Команди як підказки. Сервіс використовуватиме унікальний контекст, щоб пропонувати користувачам релевантні команди. Користувачі зможуть в один клік розпочати створення нового тексту або покращити вже написаний.

Контекст

За останні 10 років у Grammarly з’явилося багато конкурентів: Writesonic, Rytr, Jarvis, Peppertype.ai. Український першопроходець на ринку лідирує в більшості рейтингів за популярністю та кількістю користувачів.

Щодня Grammarly користуються 30 мільйонів людей. Серед великих клієнтів – компанії Zoom, Cisco та Dell. Сервіс працює за підпискою, але базові функції доступні безкоштовно (так звана freemium бізнес-модель). Підписка на сервіс Grammarly Premium коштує від $12 на місяць, на сервіс Grammarly Business – від $15 на місяць за користувача. 

У глобальній команді Grammarly наразі працюють понад 900 членів команди в Європі та Північній Америці. Хаби компанії розташовані в Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку, Ванкувері та Берліні.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні