З 10 квітня виконуючою обов’язків ректора НАУ стала Ксенія Семенова. Про це в ефірі YouTube-проєкту Forbes «Business Breakfast з Володимиром Федоріним» повідомив голова наглядової ради університету Петро Чернишов.
Ключові факти
- «Це перший випадок в історії НАУ, коли університет очолила жінка», – зазначає Чернишов. Семенова – випускниця та викладачка НАУ, а також депутатка Київської міської ради від партії «Слуга народу».
- У травні цього року наглядова рада НАУ планує оголосити конкурс на посаду ректора університету, сказав Чернишов. За його словами, конкурс триватиме три–чотири місяці.
- До Семенової посаду в.о. ректора НАУ обіймав Володимир Шульга. З 9 квітня він покинув роботу в університеті й очолюватиме інший університет, пояснює Чернишов.
Контекст
13 жовтня 2023 року Кабмін підтримав рішення, запропоноване Міністерством освіти і науки України, про реорганізацію Національного авіаційного університету. Реорганізація передбачає розділ НАУ на два заклади вищої освіти: Державний університет «Київський авіаційний інститут» та Українську державну льотну академію у Кропивницькому.
У жовтні 2023-го експрезидент «Київстару» Петро Чернишов став радником міністра освіти і науки Оксена Лісового з питань корпоративного управління в університетах та розвитку Державного університету «Київський авіаційний інститут».
![Ліки для капіталізму. Які виклики постали перед Україною та світом під час повномасштабної війни. Розмова Петра Чернишова з Луїджи Зінгалесом з Чиказького університету /Фото ілюстрація Ілля Колесник для Forbes Ukraine](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/4/c1/901e5170-324a615a6647962c0278582903a36c14.jpg?v=8693_2)
![«Майбутнє України залежатиме від того, яку кількість людей з Індії, Лівану чи Китаю ви зможете залучити». Інтервʼю найвідомішого у світі дослідника талантів Тайлера Коуена /Фото ілюстрація Ілля Колесник для Forbes Ukraine](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/2/70/4497544e-6709fe2bf54232afd89018dcca1ef702.jpg?v=6149_2)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.