Категорія
Новини
Дата

Найбільша у світі інвесткомпанія BlackRock скоротить пів тисячі працівників

Інвесткомпанія BlackRock планує скоротити пів тисячі співробітників на тлі «безпрецедентної ситуації на ринку», пише MarketWatch з посиланням на заяву представника компанії.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Звільнення торкнуться приблизно 3% штату. Востаннє найбільша у світі інвесткомпанія знижувала чисельність персоналу у 2019 році, зазначає видання.
  • Компанія у пʼятницю оприлюднить свою фінансову звітність за четвертий квартал 2022 року. Опитані FactSet аналітики прогнозують скорочення прибутку з розрахунку на акцію до $8,08 з $10,42 за аналогічний період роком раніше та зниження виручки до $4,25 млрд з $5,12 млрд.
  • Папери BlackRock подешевшали на 0,1% на додаткових торгах у середу. За останні три місяці капіталізація компанії злетіла на 42,3% – до $113,7 млрд, тоді як індекс S&P 500 за цей період додав 11%.

Контекст

BlackRock стала черговою фінансовою організацією, що анонсувала скорочення штату через зниження апетиту інвесторів до ризикових активів. Раніше про звільнення 3200 співробітників повідомив банк Goldman Sachs Group, а криптобіржа Coinbase Global оприлюднила плани про звільнення майже 1000 осіб.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні