Категорія
Новини
Дата

Netflix відкриє офіс у Польщі до кінця року. Він відповідатиме також за український ринок

Стрімінговий сервіс Netflix відкриває офіс для Центральної та Східної Європи у Варшаві. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • До території його підпорядкування відноситиметься і Україна.
  • «Офіс Netflix у Варшаві є для нас природним наступним кроком і допоможе налагодити довгострокову співпрацю в регіоні, а також поглибити зв’язки, створивши нові можливості для творців і продюсерів контенту», — ідеться в повідомленні.
  • Зазначається, що у Польщі компанія інвестувала понад 490 млн злотих (близько $115 млн) в оригінальні фільми та серіали Netflix і створили понад 2600 робочих місць.

Контекст:

Стримінговий сервіс запустив в Україні локалізовану версію сайту та почав активно дублювати контент українською у 2021 році. Тоді вартість найдешевшого тарифного плану становила €7,99 за місяць користування, найдорожчого – €11,99. У листопаді цього ж року компанія оголосила про зниження вартості передплати, яка нині обходиться від €4,99 до €9,99.

Директор Незалежної рейтингової агенції Big Data UA Сергій Бойко оцінює українську аудиторію Netflix майже у 200 000. У Польщі, куди стримінг прийшов у 2016 році, кількість передплатників сягнула 1,7 млн.

Раніше Netflix придбав права на показ кримінальної драми Олега Сенцова «Носоріг». Також на платформі є українські стрічки «Зима у вогні: Боротьба України за свободу», «Слуга народу», «Нюхач» і «Домашні ігри». Повноцінно українські кіностудії ще не створюють фільми лінійки Netflix Original.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні