Категорія
Новини
Дата

Німецька Henkel планує залишити російський ринок до кінця року

Німецький виробник побутової хімії та косметики Henkel залишить російський ринок до кінця року. Про це сказав фінансовий директор компанії Марко Свобода на конференції для інвесторів, пише Коммерсантъ

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Свобода заявив, що робота щодо виходу з російського бізнесу ще ведеться. За його словами, Henkel планує остаточно піти з Росії до кінця року.
  • «Звичайно, ми виходитимемо, ми все ще прагнемо закрити цей процес до кінця року. Не думаю, що це станеться раніше», – сказав він. 
  • За словами Свободи, до російських активів компанії є великий інтерес.

Контекст

Henkel заявив про припинення роботи в Росії у квітні. У компанії заявляли, що залишатимуть російський ринок плавно. Компанії належать бренди порошків Persil, «Пемос» і «Ласка», засоби для чищення «Пемолюкс», клею «Момент» та інші. У Росії у Henkel 11 заводів та 12 офісів. За інформацією «Ъ», активи компанії можуть передати російському менеджменту.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні