Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» відкрила у Варшаві перше вантажне відділення

Компанія «Нова пошта» відкрила у столиці Польщі Варшаві перше вантажне відділення Nova Post, яке приймає відправлення до 1000 кг, йдеться у пресрелізі.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • З вантажного відділення можна відправити як великі валізи з особистими речами, так і великогабаритну техніку у фабричному пакуванні. 
  • Доставку можна замовити до будь-якого вантажного відділення «Нової пошти» в Україні або ж на адресу отримувача.
  • Вантажне відділення Nova Post 01/1 у Варшаві працює щодня за адресою: Jana Olbrachta, 94, 01-102, Warszawa. Строк доставки вантажів такий, як і для посилок, від пʼяти днів.

Контекст

Загалом у 2022 році «Нова пошта» за три місяці відкрила у Польщі 18 власних відділень у найбільших польських містах: шість відділень Nova Post у Варшаві, по два відділення у Кракові, Любліні, Гданську, Вроцлаві, Познані та по одному – у Жешуві та Лодзі.

Адреси та графік роботи відділень Nova Post в Польщі – тут

Засновники «Нової пошти» Вячеслав Климов та Володимир Поперешнюк стали підприємцями 2022 року за версією Forbes Ukraine.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні