Компанія OpenAI, що створила чат-бот ChatGPT, запустила програму пошуку помилок у її системі штучного інтелекту, йдеться в повідомленні OpenAI. Користувачі матимуть змогу отримати від $200 до $20 000.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Учасники програми OpenAI Bug Bounty зможуть отримувати винагороду за знайдені помилки. Сума нагороди залежатиме від важливості помилки; мінімальною сумою буде $200, найбільшою анонсованою – $20 000.
- Компанія запросила дослідників оцінити функціональність ChatGPT, а також взаємодію системи та передачу нею інформації стороннім застосункам і сервісам.
- Програма не розповсюджується на помилковий чи зловмисний контент, який генерують ШІ-системи компанії OpenAI.
Контекст
Наприкінці березня – на початку квітня італійська Служба захисту конфіденційності звинуватила ШІ-сервіс у незаконному зборі особистих даних, а канадський Комісаріат із захисту приватного життя почав розслідування проти OpenAI та її чатбота ChatGPT.
11 квітня влада США повідомила про початок публічних консультацій щодо потенційних обмежень на використання ШІ. Регулятори бажають пересвідчитися, що «системи ШІ є законними, ефективними, етичними, безпечними та заслуговують довіри».
Обговорювалась тема ШІ і під час ефіру проєкту Forbes «Business Breakfast з Володимиром Федоріним». Зокрема віцепремʼєр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що в Україні ChatGPT тестується для надання послуг українцям у «Дії». А В2С-директорка мобільного оператора «Київстар» Тетяна Лукинюк розповіла під час «сніданку», що компанія планує оновити віртуальну помічницю Зоряну за допомоги технологій ChatGPT.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.