Категорія
Новини
Дата

Ощадбанк та ПриватБанк повертаються на звільнену територію Харківщини

На деокуповану територію Харківської області повертаються державні Ощадбанк та ПриватБанк. Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

Ключові факти

- 20 вересня відбудуться перші виїзди мешканців Купʼянська до найближчих відділень Ощадбанку. Автобуси відправляться до Чугуєва (вул. Старонікольська, 33) та Харкова (вул. Біблика, 20/8). В Ощадбанку запевнили, що готові до прийому людей: працюватиме необхідна кількість персоналу та буде достатньо готівки.

- Планується відновити роботу відділень. Зокрема, у Балаклії – 19-20 вересня. А також у смт Шевченкове – до кінця вересня.

- Відновлюється робота банкоматів. Перші транзакції пройшли у Золочеві та Дергачах. Ще кілька банкоматів мають відновитися цього місяця: Червоний Донець, Андріївка та Балаклія.

- У Дергачах Ощадбанк запускає послугу «Готівка на касі». Нею можна буде скористатися в торгово-сервісних підприємствах. Загалом чотири термінали.

- ПриватБанк відкриє перше відділення на звільнених територіях 25 вересня у Дергачах. Протягом жовтня відкриються відділення у Балаклії, Шевченковому, Золочеві, Вовчанську та Великому Бурлуку.

- У Дергачах та Золочеві вже працюють чотири банкомати ПриватБанку. В планах запуск 17 банкоматів на деокупованих територіях. У Дергачах та Золочеві також працюють три термінали з сервісом «Готівка на касі».

Контекст

ЗСУ звільнили від окупантів майже всю територію Харківської області. Російські окупаційні війська розгромлені, за 6–11 вересня, за даними Генерального штабу, знищено 2850 окупантів та 590 одиниць техніки, вартість яких, за оцінкою Forbes, перевищує $670 млн

У деокупованих районах почався процес відновлення соціальних виплат та постачання гуманітарних вантажів. Зокрема, «Укрпошта» обіцяла доставити першу виплату пенсій мешканцям деокупованих територій вже найближчим часом.

Також роботу відновлює «Нова пошта». Зокрема, з 12 вересня відкрилось стаціонарне відділення в Чугуєві та мобільне у Балаклії.

Матеріали по темі
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні