Категорія
Новини
Дата

ПриватБанк відстояв право власності на один із найбільших ТЦ у Дніпрі

ПриватБанк захистив право власності на ТЦ «Приозерний» у місті Дніпрі, який колишні власники держбанку намагалися повернути з 2021 року. Про це йдеться у повідомленні в Telegram-каналі PrivatBank_insider.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду відхилив касаційну скаргу ТОВ «Місія-1» та залишив без змін рішення судів першої та апеляційної інстанцій, якими було підтверджено законність права власності держбанку на ТЦ «Приозерний» у Дніпрі. 
  • «Верховний Суд поставив крапку у спорі. ПриватБанк і надалі боротиметься за справедливість та захищатиме державні інтереси», – зазначив адвокат ПриватБанку Віктор Тарасенков.
ПриватБанк відстояв право власності на один із найбільших ТЦ у Дніпрі /Фото 1

ТЦ «Приозерний». Фото: «Наше місто»

Контекст

ТЦ «Приозерний» – один із найбільших ТРЦ у Дніпрі загальною площею понад 32 000 кв. м. У 2016 році ПриватБанк в рахунок погашення кредитної заборгованості набув право власності на цей актив. На момент набуття банком права власності на ТЦ його вартість становила понад 778 млн грн. 

Майже через п’ять років ТОВ «Місія-1», колишній власник ТРЦ, вирішило оскаржити право власності держбанку та повернути його у свою власність. 

Господарський суд Дніпропетровської області відмовив ТОВ «Місія-1» у визнанні протиправним та скасуванні рішення про державну реєстрацію та припинення права власності ПриватБанку на ТЦ «Приозерний». Згодом законність права власності на ТРЦ «Приозерний» ПриватБанк відстояв і у Центральному апеляційному господарському суді (м. Дніпро).

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні