Категорія
Новини
Дата

Samsung почав складання флагманських смартфонів в Індії

Південнокорейська компанія Samsung Electronics Co. почала виробляти свої смартфони, а також останню флагманську модель Galaxy S23 в Індії, знову зосередившись на ключовому ринку, де китайські пристрої забирають її продажі, пише Bloomberg.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Індійський підрозділ компанії раніше імпортував деякі зі своїх преміальних пристроїв на другий за величиною в світі ринок смартфонів, але тепер збирає весь свій портфель телефонів на місці, заявив глава мобільного бізнесу Samsung у країні Раджу Пуллан. «Це також ґрунтується на нашій твердій прихильності до розвитку ринку Індії», – сказав Пуллан, відмовившись коментувати, чи будуть флагманські пристрої місцевого складання дешевшими за імпортні.
  • Samsung зіткнувся з жорсткою конкуренцією з боку китайських конкурентів на індійському ринку, для якого характерні ощадливі покупці. За даними дослідницької компанії Canalys, китайська корпорація Xiaomi була найбільшим постачальником смартфонів в Індії в 2022 році з часткою ринку 20%, тоді як Samsung посідала друге місце з часткою 19%.
  • За словами Пуллана, Samsung «поступово надолужує втрачене», випускаючи доступніші пристрої, звʼязуючись із банками для пропозицій за кредитними картками і розгортаючи програму споживчого кредитування, яка допомогла їй продати пристрої на суму $1 млрд у 2022 році.
  • Як і конкурент Apple Inc., Samsung також бере участь у виробничій ініціативі премʼєр-міністра Нарендри Моді, метою якої є перетворення Індії на експортний центр. Компанія збільшує кількість магазинів, у яких вона продає пристрої Galaxy, і вкладає більше коштів у продажі та маркетинг. Також Samsung створила мобільний дослідницький центр в Індії та будує виробничі бази в країні.
  • За словами Пуллана, Samsung, яка минулого тижня представила свою останню лінійку Galaxy S23, що конкурує з iPhone, отримала замовлення на майже 140 000 пристроїв на суму близько 14 млрд рупій ($169 млн) в Індії протягом 24 годин після запуску. 

Контекст

Квартальний прибуток Samsung Electronics упав на дві третини, до восьмирічного мінімуму, оскільки слабка світова економіка вдарила по цінах на мікросхеми памʼяті і приборкала попит на електронні пристрої. Очікується, що прибуток Samsung у поточному кварталі знову скоротиться, кажуть аналітики, після того як південнокорейська компанія оголосила, що її операційний прибуток за жовтень–грудень, ймовірно, впав на 69%, до 4,3 трлн вон ($3,37 млрд), з 13,87 трлн вон рік тому.

Зростання глобальних процентних ставок і вартість життя знизили попит на смартфони та інші пристрої, які виробляє Samsung, а також на напівпровідники, які компанія постачає своїм конкурентам, таким як Apple Inc.

Прибуток її мобільного бізнесу знизився в четвертому кварталі, оскільки продаж смартфонів і виручка зменшилися через слабкий попит, викликаний макроекономічними проблемами, що затяглися, додали в Samsung.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні