Категорія
Новини
Дата

Samsung тестує ШІ-бота Gauss. Він може бути впроваджений у смартфонах

1 хв читання

Компанія Samsung Electronics Co. тестує генеративну модель штучного інтелекту Gauss, названу на честь німецького математика Карла Гаусса, сподіваючись створити конкурента ChatGPT, пише Bloomberg. Компанія планує найближчим часом додати генеративний ШІ до своїх продуктів.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Найбільший у світі виробник смартфонів розпочав внутрішнє тестування бота, який може допомогти співробітникам підрозділів мобільного звʼязку та побутової електроніки складати електронні листи, узагальнювати документи та перекладати контент, повідомили керівники компанії.
  • Інші інструменти штучного інтелекту, які компанія розробляє, включають помічника з програмування та платформу, яка може створювати візуальні ефекти із простих ключових слів. 
  • Найближчим часом Samsung планує впровадити свої послуги штучного інтелекту в різні продукти.

Контекст

Samsung також частково реагує на зростаюче занепокоєння з приводу поширення цієї технології. Раніше цього року компанія заборонила співробітникам використовувати генеративний штучний інтелект після того, як виявила, що співробітники завантажили конфіденційний код на платформу.

Правила Samsung забороняють використання систем генеративного ШІ на компʼютерах, планшетах і телефонах, що належать компанії, а також у внутрішніх мережах. 

У квітні компанія провела опитування про використання інструментів штучного інтелекту всередині компанії та заявила, що 65% респондентів вважають, що такі сервіси становлять загрозу безпеці. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні