Категорія
Новини
Дата

Shell спише до $5 млрд після виходу з російського ринку

Одна з найбільших нафтогазових компаній світу Shell спише до $5 млрд після свого рішення залишити російський ринок, пише Reuters.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Shell, ринкова капіталізація якої становить $210 млрд, раніше заявляла, що списання в РФ складе $3,4 млрд. Зростання викликано додатковим впливом на контракти, списання дебіторської заборгованості та кредитні втрати в РФ, сказав представник Shell.
  • Втрати від знецінення активів після сплати податків на суму від $4 до $5 млрд у першому кварталі не вплинуть на прибуток компанії, заявили в Shell.

Контекст

Shell, який наразі є одним з найбільших інвесторів у російську економіку, зупиняє купівлю нафти з Росії на спотовому ринку, а також працює над тим, аби повністю виключити російську нафту з поставок. Також компанія обіцяє поетапно вилучати нафтопродукти, трубопровідний газ та СПГ з російського ринку. Тобто, фактично, згорнути мережу АЗС у країні.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні